משלוחים בינלאומיים
תפריט

Copy of Mass Fusion ® 2.0 PREMIUM HARDCORE MASS GAINER

מקט: 232332232

0 out of 10 ( 0 Reviews)

רוצים הגדלה רצינית של מסת השרירים? קבלו את מאס פיוז'ן 2.0, מוסיף הקלוריות החזק ביותר שהמצאנו עד עכשיו. התוסף הענקי הזה מכיל 950 קלוריות בונות-שרירים ו 50 גרם חלבון טהור לכל מנה-בכלל זה חלבון מזוקק ממי גבינה, תרכיז חלבון של מי גבינה, וקזאין מיצלארי. לעומת כל שאר תוספי הבריאות הזולים, עתירי התוספים, שמציפים היום את השוק, מאס פיוז'ן מציע 176 גרם של פחמימות טהורות, ובכלל זה עמילן תירס שעוותי, בטטות, וקינואה. בכל שקית תקבלו 27 מנות מרוכזות במיוחד של מגדילי שריר, ואפס תוספות של חומצות אמינו, ייתנו לכם את הכוח לבנות שרירים בגודלם ובעוצמתם, מהר יותר מכפי שחלמתם אי פעם.

כמות
מחיר :

₪ 449.00

זמין במלאי

הוסף ל- wish list

בחר טעם

סוד ההצלחה המדעי

של מאס פיוז'ן® 2.0

9 גרם BCAA | פחמימות מלאות | מכיל 100% חלבון איזולייט

בניית שריר היא תהליך אנבולי, כלומר, הוא זקוק לקלוריות. אם לא תאכלו בכל יום קלוריות בכמות המספיקה לחילוף החומרים שלכם, לעולם לא תצליחו לבנות שרירים. תכננואת מאס פיוז'ן 2.0 במיוחד לספורטאים בעלי חילוף חומרים מהיר או אלה המתקשים לעלות במשקל למרות כל הכמויות שהם אוכלים. הוא מכיל 950 קלוריות טהורות ושלושה מקורות שונים של חלבונים: חלבון טהור מזוקק ממי גבינה תרכיז חלבון של מי גבינה, וקזאין מיצלארי. כלא חד מאלה נספג בגוף בקצב אחר, וכך מונע הידרדרות למצב קטבולי ולירידה במשקל. צריכת כל שלושת סוגי החלבון האלה מביאה להגברת סינתזת החלבונים בגוף במשך עד 8 שעות ברציפות. מאס פיוז'ן 2.0 מספק לכם גם 19 גרם חומצות אמינו חיוניות, 9 גרם חומצות אמינו מסועפות, ו 6.5 גרם גלוטאמין וחומצה גלוטמית!

הצעה לשימוש: מוסיפים 3 כפיות מאס פיוז'ן 2.0 (249 גרם) ל 475מ"ל עד 600מ"ל מים קרים ראו חלב, ומנערים כמה שניות. יש לשנות את כמות הנוזל עד להשגת הטעם והאחידות הרצויים. להשגת התוצאה המיטבית, יש לשתות מנה אחת בבוקר ועוד מנה במשך היום, בשילוב תזונה ואימונים מתאימים.