משלוחים בינלאומיים
תפריט
הקטגורייה אודות

היתרונות השיקומיים של ההליכון

ההליכון או בשמו המדוייק יותר- מסלול הריצה, הוא ממכשירי האימון הביתיים היותר פופולאריים שניתן למצוא. אנשים רבים, שבסביבת מגוריהם לא ניתן למצוא מסלול ריצה ראוי (לרוב בסביבה עירונית), אנשים אשר סדר יומם מכתיב לוח זמנים נוקשה או פנאי בשעות לא מתקבלות על הדעת, וכאלו אשר מעוניינים להמשיך בתוכנית אימונים קפדנית גם כאשר החורף אינו מאפשר זאת, רוכשים לעצמם את מסלול הריצה הבייתי. הוא פופולארי כמובן גם בקרב אנשים החשים כי ההתעמלות היא מעמסה עבורם ואם יש לעסוק בה, מוטב שיהיה זה מול טלויזיה פתוחה או בהימצא אדם המדבר אליהם תוך כדי.

אך על פי רוב, כל הקבוצות הנ"ל אינן ערות ליתרונו הבולט והנצרך ביותר של מסלול הריצה- התפקיד השיקומי. שיקום מתקשר אצלנו בדרך כלל לפציעות חמורות, משכב ארוך טווח בבית חולים והדרכה וליווי צמודים. למעשה, אצל כל בני האדם קיימות פציעות מינוריות, נסיגה תיפקודית, כאבים שגרתיים ומחלות. בדרך כלל איננו מעניקים תשומת לב לאלו ואנו מעדיפים זמן מנוחה מוחלט על מנת להתמודד עימן. הפעלה הדרגתית של השריר היא הכרחית ביותר בשיקום הגוף מהגורמים הנ"ל, וכזאת יכולה להיות מושגת ביתר קלות על ידי ההליכון ומעבר לתפלג הגוף התחתון בלבד.

מלבד הרגליים, גם הבטן והגב יכולות להנות מסיועו של ההליכון בתהליך השיקום. תשומת לב יתרה מוענקת למהירות השיא אליו יכול ההליכון להגיע, כשלפחות בתחום זה, חשובה לא פחות המהירות המינימאלית והמעבר ההדרגתי בין המהירויות. כיום, הליכונים מגיעים עם מפרט טכני ממחושב הכולל תוכנית אימונים והסברים ואף נגני מוסיקה לשם הנעמת הזמן והפעילות. וכך, בעזרת ההליכון יכול כל אדם בעצמו ובין קירות ביתו 

להעביר את גופו תהליך שיקומי הדרגתי לכל כאב או פציעה מכל סוג, מינוריים ככל שיהו היתרונות השיקומיים של ההליכוןההליכון, או בשמו המדוייק יותר- מסלול הריצה, הוא ממכשירי האימון הביתיים היותר פופולאריים שניתן למצוא. אנשים רבים, שבסביבת מגוריהם לא ניתן למצוא מסלול ריצה ראוי (לרוב בסביבה עירונית), אנשים אשר סדר יומם מכתיב לוח זמנים נוקשה או פנאי בשעות לא מתקבלות על הדעת, וכאלו אשר מעוניינים להמשיך בתוכנית אימונים קפדנית גם כאשר החורף אינו מאפשר זאת, רוכשים לעצמם את מסלול הריצה הבייתי. הוא פופולארי כמובן גם בקרב אנשים החשים כי ההתעמלות היא מעמסה עבורם ואם יש לעסוק בה, מוטב שיהיה זה מול טלביזיה פתוחה או בהימצא אדם המדבר אליהם תוך כדי.אך על פי רוב, כל הקבוצות הנ"ל אינן ערות ליתרונו הבולט והנצרך ביותר של מסלול הריצה- התפקיד השיקומי. שיקום מתקשר אצלנו בדרך כלל לפציעות חמורות, משכב ארוך טווח בבית חולים והדרכה וליווי צמודים. למעשה, אצל כל בני האדם קיימות פציעות מינוריות, נסיגה תיפקודית, כאבים שגרתיים ומחלות. 

בדרך כלל איננו מעניקים תשומת לב לאלו ואנו מעדיפים זמן מנוחה מוחלט על מנת להתמודד עימן. הפעלה הדרגתית של השריר היא הכרחית ביותר בשיקום הגוף מהגורמים הנ"ל, וכזאת יכולה להיות מושגת ביתר קלות על ידי ההליכון ומעבר לתפלג הגוף התחתון בלבד. מלבד הרגליים, גם הבטן והגב יכולות להנות מסיועו של ההליכון בתהליך השיקום. תשומת לב יתרה מוענקת למהירות השיא אליו יכול ההליכון להגיע, כשלפחות בתחום זה, חשובה לא פחות המהירות המינימאלית והמעבר ההדרגתי בין המהירויות. כיום, הליכונים מגיעים עם מפרט טכני ממחושב הכולל תוכנית אימונים והסברים ואף נגני מוסיקה לשם הנעמת הזמן והפעילות. וכך, בעזרת ההליכון יכול כל אדם בעצמו ובין קירות ביתו, להעביר את גופו תהליך שיקומי הדרגתי לכל כאב או פציעה מכל סוג, מינוריים ככל שיהיו.

בפיטנס דיפו קיימים הליכונים מסוגים שונים ובמחירים הטובים ביותר בישראל

קרא עוד
הליכונים | מסלולי ריצה

סנן לפי
תמונה של York Record
York Record

מחיר מבצע: ₪ 4,690.00

תמונה של הליכון כושר מקצועי/מסלול ריצה מקצועי לחדרי כושר LIFESPAN TR7000i
הליכון כושר מקצועי/מסלול ריצה ...

מחיר מבצע: ₪ 15,900.00

תמונה של מסלול הליכה/ריצה חצי מקצועי FUEL/SPIRIT XT485
מסלול הליכה/ריצה חצי מקצועי FU...

מחיר מבצע: ₪ 8,190.00

תמונה של מסלול הליכה/ריצה חשמלי FUEL/SPIRIT CT100
מסלול הליכה/ריצה חשמלי FUEL/SP...

מחיר מבצע: ₪ 4,590.00

תמונה של מסלול הליכה/ריצה חשמלי FUEL/SPIRIT CT80
מסלול הליכה/ריצה חשמלי FUEL/SP...

מחיר מבצע: ₪ 3,590.00

תמונה של מסלול ריצה - הליכון חשמלי SPIRIT SZ10
מסלול ריצה - הליכון חשמלי SPIR...

מחיר מבצע: ₪ 5,690.00

תמונה של מסלול ריצה SPIRIT CT100
מסלול ריצה SPIRIT CT100

מחיר מבצע: ₪ 4,590.00

תמונה של מסלול ריצה SPIRIT CT75
מסלול ריצה SPIRIT CT75

מחיר מבצע: ₪ 3,390.00

Build a
Better Body Shop Now
Get Into theShape and live healty Life Shop Now
Power
your Body
Stronger
Shop Now
  • מחירים מוזלים
    מבצעים מובילים
  • משלוחים
    לכל העולם
  • רכישה
    מאובטחת בתקן PCI
  • צור קשר עם התמכה שלנו