רצועות כושר

האימון באמצעות רצועות RIP 60 לכל סוגי אימוני הכח:

בשנים האחרונות הפך השימוש ברצועות ה RIP60 לאחד מהענפים הפופולאריים ביותר בקרב אנשים המעוניינים באימוני כח המבוססים על שימוש בעומסים קבועים. הרצועות עושות שימוש במשקל הגוף כעומס התנגדות לפעולות השרירים ובכך מסייעות לבנייה איטית והדרגתית של חוזק קבוע בשרירי הגוף. האימון ברצועות נחשב אימון כח לכל דבר ולכן אין מומלץ לבצע אותו בתכיפות יומיומית, אלא להקפיד להשאיר מרווחי החלמה בין אימון לאימון. את המרווחים שנוצרו תוכלו להקדיש לאימונים אירוביים כמו הליכה או ריצה אשר ישפרו את סיבולת הלב והריאה שלכם ויאפשרו לכם להתקדם מעלה בסולם המאמצים של אימוני הכח שלכם. אימון רצועות  איכותי אמור להימשך כשעה כאשר מומלץ ביותר לבצע תרגול אירובי מקדים לחימום השרירים. עבודה לא נכונה עם הרצועות עלולה לגרום לפגיעה לא רצויה ולעיכוב התקדמות האימון שלכם. אז אם אתם מעוניינים בגוף חזק וחטוב לאורך זמן פנו אלינו לקבלת הדרכה והצעת מחיר מקצועית לרכישת הסט המושלם עבורכם.

לאימון כח יעיל ולטווח ארוך:

אימון בעומסי משקל קבועים הוא חלק בלתי נפרד מעולם הכושר המודרני. לא כל אימון הקשור במשקל חייב להתבטא בפיתוח שרירים או בבניית שרירי גוף גדולי נפח והיקף. ישנם מתעמלים רבים המעוניינים באימון למטרת חיזוק כללי של שרירי הגוף והשלד, תוך שימת דגש על פיתוח וחיזוק השרירים המייצבים שלהם ופחות על פיתוח השרירים התנועתיים. אחד הפיתוחים המובילים בתחום האימון הגופי המודרני, הוא השימוש ברצועות ה-ריפ 60 שפותחו כאמצעי אימון עבור חילות הים והקרקע של ארצות הברית. מתוך חשיבה כי חדרי כושר מצוידים אינם תמיד בנמצא עבור חיילים בשטח, פיתחו מהנדסים ומדענים מצבא ארצות הברית את הרצועות כאמצעי אימון הניתן לשימוש כמעט בכל תנאי שטח. השימוש ברצועות והתועלת שהופקה מהן, אומצו במהרה בחום על ידי הקהל האזרחי שחיפש אחר דרך יעילה לאימון חיזוק איכותי ויעיל.

האימון באמצעות רצועות

האימון באמצעות רצועות מתאים לכל סוגי אימוני הכח הקיימים, וניתן להתאמה לכל ספורטאי מתחיל או מתקדם בהתאם לרמתו האישית. באמצעות הרצועות ניתן לשפר את יכולות שיווי המשקל והקואורדינציה האישית, בעזרתן תוכלו לשפר את יכולות הכח המתפרץ או סיבולת השרירים שלכם ועוד. חברת פיטנס דיפו מציעה לרכישה את כל הסטים המקצועיים ביותר של החברות המובילות בתחום רצועות הכושר ומאפשרת לכם לבחור את סט הרצועות האידאלי עבורכם. סטים מקוריים , לפיתוח ולחיזוק שרירי היציבה והשרירים התנועתים,  סטים של חברת EDGE  העולמית למתאמנים מתחילים ומתקדמים, או סט פיתוח  עוצמתי של  RIP 60 לספורטאים הנמצאים בשלבי אימון מתקדמים, ובעלי יכולות גבוהות. בנוסף לכל הסטים המוצעים למכירה תוכלו לרכוש גם אביזרים נלווים מהאיכות הגבוהה ביותר הנמצאת בשוק כיום, כגון אביזרי תלייה ייחודיים, טבעות מתכת אולימפיות ועוד.