אופטימן מולטי ויטמין לספורטאים - 90 כדורים
התמונה הגדולה של התזונה היומית Opti-Men, הבסיס היומי לבריאות, כוח, סיבולת וחיות.. פתרון פשוט לתזונה טובה יותר בריכוז גבוה לשימוש יומיומי. יותר מ 75 מרכיבים סינרגטיים המכילים 5 תערובות שונות בכל טבלית. לא כדורים מלוא החופן,אין צורך בחבילות ומארזים, ולא בהוראות מסובכות. מוצר אחד נוח וקל לשימוש, זה כל מה שאתה צריך.
מקט: 1017
 זמינות: במלאי
כמות:

₪ 159.00

הוסף ל- wish list

התאור שלך: אופטימן מולטי ויטמין לספורטאים - 90 כדורים

איך תדרג מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות המוצר

אופטימן - אופטימום נוטרישו 180 כדורים

יתרון ביצועי לכל גבר

אפטימן מולטי ויטמין

מולטי ויטמין Opti-Men, הבסיס היומי לבריאות, כוח, סיבולת וחיות.. פתרון פשוט לתזונה טובה יותר בריכוז גבוה לשימוש יומיומי. יותר מ 75 מרכיבים סינרגטיים המכילים 5 תערובות שונות בכל טבלית. לא כדורים מלוא החופן,אין צורך בחבילות ומארזים, ולא בהוראות מסובכות. מוצר אחד נוח וקל לשימוש, זה כל מה שאתה צריך.

 

מולטי ויטמין - יותר מ75 מרכיבים פעילים, 5 תערובות לשיפור ביצועים

 

מולטי ויטמין עם תערובת חומצת אמינו – חומצות אמינו חופשיות , אבני הבניין של צמיחת ופיתוח השרירים.תערובת VIRI חד-חמצני – תמצית מרוכזת של צמחים מהמזרח הרחוק בתוספת תמצית אצות, המיועדת להעשיר את הגבריות שלך.תערובת PHYTO חד חמצני- נוגד חמצון מרוכז עשיר בתמציות פרי וירקות לסייע במאבק נגד הרדיקלים החופשיים.תערובת אנזים חד חמצני- אנזימים המיועדים לסייע בעיכול וספיגת חומרים מזינים.תערובת OPTI-MEN – תוספי מזון לספורטאים עם כיסוי תזונתי מקיף הכולל 25 ויטמינים ומינרלים חיוניים בדגש על נוגדי חמצון ומגוון וויטמינים מקבוצת ויטמין B.

 

 350+ Milligrams B-Complex Vitamins
Five GENDER-SPECIFIC Blends
Comprehensive NUTRIENT OPTIMIZATION SYSTEM
Free-Form AMINO ACIDS
Botanical Extracts
Fruit and Vegetable PHYTOCOMPLEX
Digestive enzymes

HIGH-POTENCY vitamins & minerals

 

כוחה של חפיסה בטבלית יחידה