אבקת חלבון Best Protein BPI
חלבון מתקדם 2.27 ק"ג
מקט: 111587
 יצרן: BPI Sports
 זמינות: אין במלאי
הטבה
: טעם
כמות:

₪ 320.00

הוסף ל- wish list

התאור שלך: אבקת חלבון Best Protein BPI

איך תדרג מוצר זה? *

  כוכב 1 2 כוכבים 3 כוכבים 4 כוכבים 5 כוכבים
איכות המוצר

חלבון BEST BPI

אבקת חלבון  BEST PROTEIN BPI מיועדת לעוסקים בספורט, בין אם באופן חובבני ובין אם באופן מקצועי ולמפתחי גוף. האבקה מכילה חלבון מי גבינה מרוכז, חלבון מי גבינה איזולט וחלבון מי גבינה הידרולייז. השילוב שבין סוגי חלבונים אלה מעודד את תהליך בניית השריר ועוזר בהתאוששות מהירה יותר לאחר הפעילות המאומצת.

לאבקה זו יתרונות רבים: היא עוזרת לשלוט ברמות החלבונים, השומנים וגם הפחמימות של הספורטאים, היא מגוונת את תזונתו של הספורטאי, היא עוזרת לבלום תהליכים מפרקי שריר הגורמים לדלדול במסת השריר ולעיתים גם לפציעות ספורט והיא מיוצרת כחלק מתהליך ייצור קפדני, העומד בתו תקן כרמודס, המעיד על איכותה ויעילותה של האבקה. מרקמה של אבקה זו חלק, ללא גושים וטעמה עשיר.

בכל 37 גרם (מנת הגשה) של אבקת חלבון  BEST PROTEIN BPI, תמצאו:

  • 3 סוגי חלבונים שונים, כשהדומיננטי מבין השלושה הוא חלבון איזולט, הנחשב לחלבון טהור ומבודד.
  • 25 גרם חלבון.
  • 4 גרם פחמימות איכותיות.
  • 2 גרם סוכר.
  • 120 מ"ג נתרן.
  • 115 מ"ג סידן.

תערובת האבקה מאפשרת ניצול מקסימאלי של תכונות החלבונים שבה, חלבונים הנחשבים לאיכותיים מאד, המיוצרים במסגרת שיטת ייצור חדשנית ומתקדמת. כל אחד ממרכיבי האבקה עובר בדיקות יסודיות ובמנת הגשה אחת אפשר ליהנות מיתרונותיה הרבים של האבקה ומהערכים התזונתיים הגבוהים שלה.

מהי אבקת חלבון זו?

אבקת חלבון  BEST PROTEIN BPI מספקת לגוף את כמות החלבונים הנדרשת לו לצורך התאוששות מרבית לאחר הפעילות הגופנית המאומצת. החלבונים שבאבקה, וכאן הוא יתרונם הגדול, נספגים במהירות, בקלות וביעילות רבה בזרם הדם והם אינם מכבידים על הקיבה. מטרתה העיקרית של האבקה היא למקסם ולשפר את יכולותיו הפיזיות של הספורטאי ומבלי לפגוע בטעמה המשובח.

חברת פרו-בודי, רשת חנויות המתמחה במכירת תוספי תזונה לספורטאים ולמפתחי גוף, מספקת ללקוחותיה מוצרים שונים, לרבות אבקות חלבון, המסייעים במהלך הפעילות הגופנית וגם לאחריה כחלק מתהליך התאוששותו של הגוף ממנה. תוספי התזונה, הנמכרים ברשת פרו-בודי, עומדים בתקנים מחמירים ומוצעים במחירים אטרקטיביים, המתאימים לכל כיס ולכל תקציב.